P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
19.02.2020 - 15:37 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

Obecní úřad

Tisk PDF dokument Pošli upozornění na záznam Zpět

Střední Čechy on-line - Internet

Vloženo: 14.06.08 15:01 - Marie Faltová, Zobrazeno: 89357x

Projekt - Střední Čechy On-line - část extranet a Internet, spolufinancovaný Evropskou unií ve výši 75 %, jehož cílem bylo vytvoření funkčního Portálu Středočeského kraje, a který má Středočechům usnadnit komunikaci s Krajským úřadem, se dostal do fáze spuštění Portálu v pilotním provozu od dubna.

Prostřednictvím odkazu „Můj úřad", který se nachází v levé horní navigaci, všem dobře známé titulní webové stránky Středočeského kraje http://www.kr-stredcesky.cz/ budou mít občané, podnikatelé a organizace, přístup k vyřizování některých agend s Krajským úřadem, kdykoliv a odkudkoliv. Tím bude učiněn první krok k naplňování motta projektu: „Úřad přichází za občanem", který při vyřizování legislativou požadovaných agend nebude muset pokaždé vážit cestu na Krajský úřad, ale bude tak moci některé z nich pohodlně vyřídit ze svého domova nebo kanceláře prostřednictvím počítače připojeného k Internetu, nebo využitím některého z bezplatných zařízení PIAP na místech veřejného přístupu k Internetu. Aby se k Portálu a jeho službám dostali rovněž i ti občané, kteří k Internetu přístup nemají, bylo v rámci projektu ve 32 městech, městysích a obcích Středočeského kraje zřízeno 47 míst veřejného přístupu k Internetu. Jedno z nich se nachází rovněž u nás, na Obecním úřadě v Církvici.


Věříme, že Vám nově vytvořený Portál Středočeského kraje začne usnadňovat komunikaci s Krajským úřadem a zefektivní tak poskytování jeho veřejných služeb.


Více informací o strukturálních fondech naleznete na  http://www.strukturalni-fondy.cz/