Přístavba a rekonstrukce Mateřské školy Církvice

Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Střední Čechy on-line - Internet

  • Renáta Laczková, Marie Procházková

Vloženo: 14. června 2008

Zobrazeno: 89986×

Projekt - Střední Čechy On-line - část extranet a Internet, spolufinancovaný Evropskou unií ve výši 75 %, jehož cílem bylo vytvoření funkčního Portálu Středočeského kraje, a který má Středočechům usnadnit komunikaci s Krajským úřadem, se dostal do fáze spuštění Portálu v pilotním provozu od dubna.

Prostřednictvím odkazu „Můj úřad", který se nachází v levé horní navigaci, všem dobře známé titulní webové stránky Středočeského kraje http://www.kr-stredcesky.cz/ budou mít občané, podnikatelé a organizace, přístup k vyřizování některých agend s Krajským úřadem, kdykoliv a odkudkoliv. Tím bude učiněn první krok k naplňování motta projektu: „Úřad přichází za občanem", který při vyřizování legislativou požadovaných agend nebude muset pokaždé vážit cestu na Krajský úřad, ale bude tak moci některé z nich pohodlně vyřídit ze svého domova nebo kanceláře prostřednictvím počítače připojeného k Internetu, nebo využitím některého z bezplatných zařízení PIAP na místech veřejného přístupu k Internetu. Aby se k Portálu a jeho službám dostali rovněž i ti občané, kteří k Internetu přístup nemají, bylo v rámci projektu ve 32 městech, městysích a obcích Středočeského kraje zřízeno 47 míst veřejného přístupu k Internetu. Jedno z nich se nachází rovněž u nás, na Obecním úřadě v Církvici.


Věříme, že Vám nově vytvořený Portál Středočeského kraje začne usnadňovat komunikaci s Krajským úřadem a zefektivní tak poskytování jeho veřejných služeb.


Více informací o strukturálních fondech naleznete na  http://www.strukturalni-fondy.cz/


 

  

 


 


 

Přílohy

Kontakt

Obecní úřad Církvice
tel. 327 571 491